尚未保存任何职位。

会见与理解顾客

Pracownik/Pracowniczka Gastronomii / Kucharz/Kucharka (pełny etat, 3/4 lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Bydgoszcz

申请
Bydgoszcz, Poland 饮食与餐馆 兼职
位置

职位描述

职位 ID: 232902

发布日期: 03/04/2024

Jesteś jedną z tych osób, które zawsze pytają o przepis? Jeździsz do sklepu IKEA na obiad? Świetnie się składa! Do naszego zespołu w Restauracji IKEA szukamy ludzi, którzy uwielbiają jedzenie, chętnie zdobywają nową wiedzę i chcą, by ich praca sprawiała radość innym. Tutaj, w sklepie w Bydgoszczy, możesz spróbować wszystkiego!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
• przygotowywanie i serwowanie dań w Restauracji IKEA i restauracji pracowniczej,
• bieżące obsługiwanie klientów oraz dzielenie się wiedzą o produktach i serwowanych przekąskach,
• dbanie o atrakcyjną prezentację menu,
• dbanie o zadowolenie klientów Restauracji IKEA,
• dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,
• praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:
• lubisz pracę z klientami,
• jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować w zespole,
• masz gotowość do pracy fizycznej,
• znasz język polski na poziomie zaawansowanym,
• masz gotowość do pracy na pełny, 3/4 lub 1/2 etatu,
• masz doświadczenie w branży gastronomicznej i/lub na stanowisku kucharza/kucharki - mile widziane.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:
• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
• restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 1,40 zł,
• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• kartę Multisport,
• dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
• punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
• darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
• kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
• dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny (PPE),
• ubezpieczenie na życie (NNW),
• kredyt 0% na zakupy w IKEA,
• Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
• grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?
Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 3.05.2024 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

申请