尚未保存任何职位。

生产与供应链

Koordynator/ka IPS – Ikea Production System (Lean)

申请
Chlastawa, Poland 质量与精益 全职
位置

职位描述

职位 ID: REF17719Z

发布日期: 23/04/2024

Company description

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z  płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Job description

Twoim głównym zadaniem będzie współtworzenie kultury organizacyjnej Lean. Projektowanie, wdrażanie i dokumentowanie ciągłego ulepszenia wraz z zespołem Lean w celu podnoszenia konkurencyjności firmy na rynku. Jako Koordynator będziesz źródłem wiedzy i umiejętności Lean oraz wsparciem dla zespołów zarządzających, projektowych, produkcyjnych.

Kluczowe zadania:

  • Implementacja i nadzór postępów dotyczących projektów Lean
  • Wykorzystywanie danych do podejmowania decyzji o obszarach usprawnień
  • Przygotowanie i koordynowanie procesów optymalizujących produkcję przy użyciu metod i narzędzi Lean
  • Współtworzenie i koordynowanie procesu szkoleniowego oraz dostarczanie wiedzy z zakresu Lean w całej organizacji
  • Standaryzacja pracy – współtworzenie standardów, instrukcji, procedur, szablonów itp.
  • Zarządzanie zmianą i śledzenie postępów prac wdrożeniowych
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i wspierającymi

Qualification
  • Wiedza teoretyczna w zakresie narzędzi Lean oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania (mile widziane doświadczenie)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, znajomość podstaw analizy danych (mile widziana znajomość narzędzi do analizy danych, w szczególności MiniTab lub PowerBI)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu narzędzi Office (w szczególności Excel)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie komunikatywnym (min. B1, preferowane B2)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej
  • Otwartość na zmiany
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja do ciągłego rozwoju własnego oraz dążenie do osiągania celów

More Information
  • Umowa na zastępstwo.
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Codziennie ciepły obiad do 1,5 zł -podstawowe oraz 4,5zł -wegetariański lub mięsny.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Dodatek świąteczny.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych.
申请