尚未保存任何职位。

会见与理解顾客

Lucrator comercial restaurant

申请
Timisoara, Romania 饮食与餐馆 全职
位置

职位描述

职位 ID: 233634

发布日期: 02/04/2024

Împreună ca o echipă

De ce a lucra la IKEA înseamnă mult mai mult decât un loc de muncă?

Suntem o companie căreia îi pasă de viețile angajaților săi. Pentru noi este important să te simți respectat, recunoscut și inclus. Indiferent de postul pe care îl ocupi la IKEA, te vei bucura de numeroase beneficii. Iată doar câteva dintre acestea:
Îți vom oferi un salariu corect și atractiv și îți vom acorda compensații suplimentare dacă lucrezi în schimbul de noapte sau în weekend, te vom susține financiar cu o indemnizație pentru transport și masă și vei avea întotdeauna la dispoziție mâncare gătită (cu carne sau vegetariană) în restaurantul angajaților, precum și băuturi și gustări gratuite (cafea, sucuri, fructe).
Știm că timpul tău liber este important, așa că, în fiecare an, vei primi un voucher de vacanță.
Ai o cameră suplimentară pe care ai vrea s-o renovezi? În calitate de angajat IKEA, beneficiezi de discounturi la toate produsele noastre.
Credem că fiecare dintre noi contribuie la îndeplinirea (și depășirea) obiectivelor noastre. Aceasta este ideea care stă la baza programului nostru unic de bonusuri pe bază de performanță: One IKEA Bonus. Acesta ne recompensează pentru că dezvoltăm afacerea noastră – împreună!
Sănătatea și starea ta de bine sunt priorități maxime pentru noi, așa că îți oferim un abonament medical privat și asigurare de viață. Suntem conștienți că toată lumea are ocazional nevoie de ajutor cu provocările vieții și cerințele zilnice. Îți oferim asistență non-stop din partea unor experți externi dacă ai nevoie de ajutor legat de probleme profesionale, personale și emoționale sau dacă ai nevoie de consiliere juridică ori financiară.

Există multe oportunități de creștere, așa că îți vom oferi o gamă largă de cursuri de training online prin intermediul platformei noastre de învățare; iar dacă dorești să-ți schimbi cariera sau postul, nu va fi nevoie să părăsești compania: avem multe oportunități și exemple de angajați care și-au schimbat postul, locația sau chiar țara.

Ce vom aprecia la tine:

* Experiență în domeniu, de preferat în vânzări sau relații cu clienții.
* Atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite.
* Adaptabilitate, rezistență la stres, efort, rutină și orientare către soluții.
* Disponibilitatea de a lucra în ture de lucru și în weekend-uri.
* Capacitatea de a manipula individual colete de maximum 25 kg.

Responsabilitățile tale zilnice:

* Întâmpinarea clienților și asigurarea unei experiențe plăcute la cumpărături.
* Recepționarea și depozitarea produselor în conformitate cu standardele specifice.
* Menținerea zonei în care lucrezi curată și organizată eficient.
* Porționarea corectă a alimentelor în vederea creșterii vânzărilor și a micșorării pierderilor.
* Respectarea normelor de igienă.

Echipa noastră FOOD din cadrul IKEA

Mulțumită nouă, clienții, colegii și oamenii de acasă pot avea o viață mai bună în fiecare zi, cu ajutorul alimentelor bune atât pentru oameni, cât și pentru planetă. Împreună servim peste 660 de milioane de clienți anual în restaurantele IKEA din lume, punându-ne în valoare moștenirea scandinavă prin oferta gustului modern al Suediei. De asemenea, oferim o varietate de mâncăruri în bistrourile noastre și la „piața Alimentară Suedeză”. Formăm un grup divers de persoane care trăiesc după mottoul: Râsul este cel mai contagios acolo unde este și mâncarea!

申请