尚未保存任何职位。

生产与供应链

Kierowniczka/Kierownik ds.usprawnień procesów produkcyjnych (LEAN)

申请
Wielbark, Poland 生产 全职
位置

职位描述

职位 ID: REF17727R

发布日期: 29/04/2024

Company description

Jesteśmy największą fabryką w Polsce, produkującą meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. W skład naszej firmy wchodzi również fabryka płyty klejonej i fabryka mebli, a także wytwórnia pelletu w tej samej lokalizacji. Zatrudniamy ponad 1500 osób.

Job description

Twoje zadania:

  • Koordynowanie i nadzorowanie działań zespołu ds. usprawnień produkcyjnych
  • Wspieranie przy tworzeniu i nadzór nad dokumentacją procesową
  • Organizacja, prowadzenie i branie udziału w projektach oraz inicjatywach usprawniających proces produkcji
  • Przeprowadzanie analizy uzyskiwanych wyników i prezentowanie ich właścicielom obszarów
  • Koordynowanie przebiegu warsztatów oraz KAIZEN Event’ów usprawniających: bezpieczeństwo, ergonomię, wszystkie procesy produkcyjne oraz procedury działów wspierających
  • Wdrażanie i rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w obszarach produkcyjnych
  • Przygotowanie i prezentowanie wyników, praca w międzynarodowych zespołach projektowych

Qualification

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu związanym z produkcją (Logistyka, Inżynieria produkcji)
  • Doświadczenie w sterowaniu procesami w środowisku przemysłowym
  • Bogata wiedza na temat Lean Manufacturing
  • Dobre umiejętności pedagogiczne z umiejętnością wyjaśniania i nauczania metod i narzędzi w prosty sposób
  • Swobodna komunikacja werbalna oraz prowadzenie korespondencji w języku angielskim
  • Cechy osobowościowe takie jak: umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, łatwość nawiązywania kontaktów, kultura osobista
  • Otwarty umysł, orientacja na poszukiwanie lepszych rozwiązań, inicjatywa, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętny wybór priorytetów do zrealizowania, opracowanie planu działania, ułożenie zadań następujących po sobie w możliwie najbardziej efektywny sposób – szczególnie ważne w sytuacjach kryzysowych

More Information

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Wielbark, ul. Stefana Czarnieckiego 17A, 12-160 Wielbark w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Wielbark, ul. Stefana Czarnieckiego 17A, 12-160 Wielbark w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.

申请