尚未保存任何职位。

会见与理解顾客

Pracownik/Pracowniczka Działu Obsługi Klienta (1/2 lub 3/4 etatu), IKEA Retail, Gdańsk

申请
Gdansk, Poland 顾客关系 兼职
位置

职位描述

职位 ID: 232147

发布日期: 15/04/2024

Dostrzegasz potrzeby innych, zanim oni je zauważą? My dostrzegamy w Tobie wielki potencjał! Do naszego zespołu w dziale Obsługi Klienta szukamy osób, które z łatwością znajdują nić porozumienia z innymi, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i lubią codzienną pracę z ludźmi (i wśród ludzi)! Tutaj, w sklepie w Gdańsku, masz szansę to robić!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
• obsługa posprzedażowa Klientów – m.in. rozpatrywanie reklamacji i zwrotów w tym samodzielne podejmowanie decyzji w sprawie reklamacji,
• wystawianie faktur,
• dbanie o pozytywne doświadczenia klientów,
• wydawanie zamówień telefonicznych oraz internetowych,
• wsparcie klientów w zamawianiu i korzystaniu z usług oferowanych przez IKEA (np. w zakresie montażu, transportu),
• współpraca z ekipami transportowymi, montażowymi oraz reklamacyjnymi,
• praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:
• posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem w obszarze zwrotów i reklamacji (samodzielne podejmowanie decyzji w procesie reklamacyjnym),
• cechuje Cię opanowanie i pozytywne nastawienie do klientów,
• lubisz pomagać klientom i podejmujesz aktywne poszukiwanie w celu rozwiązania spraw reklamacyjnych,
• chętnie się uczysz, a praca na kilku systemach komputerowych pobudza Cię do działania,
• potrafisz dobrze organizować swoją pracę i podejmować decyzje pod presją czasu,
• dobrze czujesz się w pracy w zespole,
• masz gotowość do pracy fizycznej,
• masz gotowość do pracy na 1/2 lub 3/4 etatu,
• masz gotowość do pracy zmianowej,
• masz gotowość do pracy w weekendy.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:
• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,
• restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,
• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• kartę Multisport,
• dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
• punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
• darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
• kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
• dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny (PPE),
• ubezpieczenie na życie (NNW),
• kredyt 0% na zakupy w IKEA,
• Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
• grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

申请